Carolina nowoczesny duży narożnik w kształcie U

Nowoczesny duży narożnik w kształcie litery C dla najbardziej wymagających klientów, oferująca mnóstwo miejsca do siedzenia i odpoczynku. Model ten umożliwia zamawianie takich funkcji, jak memoryfoam w siedzisku lub sprężyny kieszeniowe,  spanie i pojemniki 

Wygodne siedzisko wyposażone jest w pozycjonujący podłokietnik i ruchome oparcia, które ułatwiają ustawienie różnych głębokości siedziska. Dodatkową zaletą jest możliwość zamówienia wysokości siedziska 46 cm w porównaniu ze standardową wysokością 43 cm.

 

  • Cena netto: 9 582,11 zł / szt. 11 786,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Pragniesz wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę ekstrawagancji? Nowoczesny narożnik Carolina to najlepszy sposób na zaaranżowanie niepowtarzalnej i przytulnej strefy komfortu. Co czyni ten model tak niepowtarzalnym? Liczne udogodnienia i nowoczesne mechanizmy opracowane przez producenta Steinpol w serii Poco, która docelowo ma zaspokoić oczekiwania miłośników niepowtarzalnego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego narożnik Carolina zyskał tak szerokie grono zwolenników.

Carolina – narożnik modułowy idealny do Twojego wnętrza 

Narożnik Carolina marki Steinpol to równoważne połączenie funkcjonalności mebla z wyrafinowanym stylem. Charakterystyczne ustawienie sofy w kształcie litery U pozwala dostosować sofę do każdych warunków wnętrzarskich. Całość skomponowana jest z poszczególnych modułów, które można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach.

Co więcej, możliwość personalizacji zamówienia, w tym wyboru tkanin, szerokości oraz rodzaju wypełnień siedzisk czy kształtów podłokietników dodatkowo ułatwi dopasowanie mebla do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z modelem Carolina, dostępnym w ofercie naszego sklepu Arpio Meble i spersonalizuj swoje zamówienie.

Narożnik Carolina – komfort, na jaki zasługujesz

Sofy z linii Poco to produkty z bardzo dużą ilością funkcji relaksacyjnych. Szczególną zaletą narożnika jest siedzisko wypełnione pianką Memoryfoam, która dostosowuje się do kształtu ciała i „zapamiętuje” go. Wówczas materac redukuje nacisk, rozkładając go na większą powierzchnię, zapewniając maksymalny komfort użytkowania.

Dodatkowe wsparcie zapewniają sprężyny kieszeniowe, dzięki czemu materac nie odkształca się nawet przy dużym obciążeniu. Narożnik Carolina jest więc idealnym rozwiązaniem dla większych rodzin.

Przykładowe konfiguracje i ich wymiary:

Cena zawiera zestaw:

- 1 x narożnik w kształcie U, wymiar 391 / 84-105 / 260 cm,

- wysokość siedziska Typ A (standard 43 cm),

- 6 przestawnych oparć,

- pokrycie w grupie cenowej 11.

Elementy i funkcje za dopłatą:

- wysokość siedziska TYP B (wysokość komfortu 46 cm)

- Kaltschaum Typ 0009

- boxspring w poduszce siedziska Typ 0159

- miejsce do przechowywania w Longchair

- miejsce do przechowywania w elemencie kończącym

- funkcja spania Typ 0011

- pufa

- fotel

- poduszki lędźwiowe

- trzy rodzaje oparć (kolejno A,B,C):

- trzy typy nóżek:

1)

2)

3)

Możliwość wykonania mebla w optyce siedziska;
Typ A gładkie


Typ B z pikowaniem


Obicie w skórze możliwe tylko z siedziskiem pikowanym Typ B

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a konkretnym rozmiarem i wyceną - prosimy o skontaktowanie się z nami przez adres e-mail lub telefonicznie:

Salon meblowy Arpio - kontakt