Współpraca z Architektami

Współpraca Sklepu Meblowego
z Architektami i  Projektantami wnętrz


Poznaj jakość ARPIO MEBLE - w naszej siedzibie, w największym salonie meblowym w centrum Zielonej Góry mamy piękne nowoczesne meble i chętnie współpracujemy z projektantami.

Meble dla Projektantów Wnętrz


Praca architekta i projektanta wnętrz nie sprowadza się wyłącznie do tworzenia projektów na papierze, czy znacznie bardziej popularnych obecnie prezentacji multimedialnych. Wielu architektów wnętrz obok projektu oferuje swoim klientom szczegółowe informacje dotyczące możliwości zakupu proponowanych mebli i akcesoriów dekoracyjnych – ich dostępności w sklepach, ceny, czasu oczekiwania na dostawę.

Jako profesjonalna Galeria Mebli chcemy, aby współpraca sklepu meblowego z architektami i projektantami była przyjemna i owocna. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu wszelkie niezbędne materiały do przygotowania atrakcyjnych i czytelnych dla inwestorów projektów wnętrz. Oferując meble dla architektów udostępniamy pliki 3D, katalogi, wzorniki materiałów. To daje możliwość przygotowania przekonywającej prezentacji, w ramach której inwestor otrzymuje wszelkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji i akceptacji projektu oraz zamówienia mebli na dogodnych dla siebie warunkach.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najłatwiej polecić komuś to, co sami dobrze znamy i lubimy. Dlatego staramy się, aby dostępne w Studio Arpio MEBLE meble dla projektantów wnętrz oraz meble dla architektów były dla Państwa czymś więcej niż pozycją w katalogu producenta.

W tym celu organizujemy liczne warsztaty oraz wyjazdy szkoleniowe do fabryk zlokalizowanych w kraju i za granicą. W ten sposób macie Państwo możliwość zapoznania się z procesem produkcji mebli, doboru materiałów i systemów wykończeniowych. Jesteśmy przekonani, iż zdobywana w ten sposób wiedza daje możliwość tworzenia jeszcze bardziej funkcjonalnych projektów wnętrz, a zarazem pozwala na świadome doradztwo poszczególnych rozwiązań.

Poznaj nasze meble

Współpraca na terenie całego kraju z architektami i projektantami wnętrz


Projektantów i architektów wnętrz zainteresowanych wykorzystaniem mebli i dodatków dostępnych w naszych Salonach zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a w przypadku oferty mebli na zamówienie przedstawimy jej pełne spektrum.

ARPIO MEBLE


Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 10 - 18

Sob - Niedz: 10 - 16

Adres:

Al. Wojska Polskiego 49C

65-762 ZIELONA GÓRA

Kontakt:

+48 683 262 255

biuro@arpio.pl