Narożnik Mia

Zadbaj o relaks i odpoczynek wszystkich domowników. Narożnik Mia to model, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na komforcie i regeneracji. Przekonaj się o tym na własne oczy i zobacz, jak wiele do zaoferowania ma prezentowany narożnik Mia!

Narożnik Mia oferuje nie tylko możliwość rozłożenia (funkcja spania), ale i dwa zestawu relaksów elektrycznych, które pozwalają na szybkie rozłożenie. Gwarantujemy, że żaden wieczór z książką, filmem lub w gronie najbliższych przyjaciół nie będzie tak przyjemny, jak ten spędzony na narożniku Mia!

Narożnik Mia został wyposażony w funkcję spania. Dzięki temu doskonale sprawdzi się on podczas wizyty gości, którzy zostaną na noc. Do tego oferuje on dwa elektryczne wypoczynki, które umożliwiają jeszcze wygodniejszy relaks przy ulubionym filmie lub książce. Do dyspozycji użytkowników jest także przyłącze USB. Nie musisz więc odkładać telefonu, tabletu lub czytnika e-booków daleko, gdy ich akumulator zacznie odmawiać posłuszeństwa. Mogą być one zawsze pod ręką. Projektanci pamiętali też o funkcjonalnym stoliku i lampce do wieczornego czytania.

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że narożnik Mia posiada wszystko to, czego będą oczekiwać domownicy lub goście – niezależnie od tego, czy będą oni chcieli się wyłącznie zrelaksować po całym dniu pracy lub nauki, czy też będzie to ich miejsce do regeneracji na całą noc!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat prezentowanego narożnika Mia? Zespół Arpio Meble jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.