Narożnik Vesta ROUND

Uwielbiasz aranżacje z wykorzystaniem naturalnych surowców? Przewodnią Twojego wnętrza jest styl skandynawski? Narożnik Vesta produkcji Furninowa idealnie sprawdzi się, jako uzupełnienie salonu urządzonego w tym stylu. Dzięki możliwości personalizacji zamówienia wielkość czy kolorystyka pomieszczenia nie ma większego znaczenia. Zainwestuj w narożnik Vesta i wprowadź do swojego domu odrobinę śródziemnomorskiego klimatu.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Furninova
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 12 248,78 zł / szt. 15 066,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Narożnik Vesta w stylu skandynawskim – naturalne piękno i najwyższa jakość

Co czyni narożnik Vesta tak popularnym? Otóż największą jego zaletą są modułowe segmenty, które pozwalają na dowolność względem ostatecznej wielkości wypoczynku, jak i późniejszych manipulacji w jego ustawianiu. Jest to więc idealna alternatywa dla zwolenników swobody i subtelnych zmian w swoim otoczeniu. Co więcej, jego prosta bryła idealnie wtapia się w kanony śródziemnomorskiego wystroju, a surowy, odpowiedni rodzaj szycia nadaje meblu naturalnego charakteru, tak cenionego we wnętrzach inspirowanych północna Europą.

Vesta – narożnik do Twojego salonu

Neutralny wygląd narożnika sprawia, że mebel sprawdzi się w każdym wnętrzu i aranżacji – niezależnie od tego, czy zostanie ustawiony centralnie, czy w sposób tradycyjny. Idealne proporcje siedziska, oparcia oraz wygodne szerokie podłokietniki zapewnią najwyższy komfort wypoczynku. Wybieraj spośród dostępnych rodzajów, kolorów obicia czy wypełnienia narożnika i stwórz kącik wypoczynkowy idealny na popołudniową sjestę. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.


Ceny zależą od konfiguracji modułów, rodzaju tkaniny/skóry oraz rodzaju wypełnienia.

Zainteresowani jesteście innym rozmiarem? Napiszcie do nas lub zadzwońcie


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Salon meblowy Arpio - kontakt