Belavio Narożnik Set 1

Belavio wymiar 288x210cm prawy/lewy</

Szykowny narożnik o lekkiej, wdzięcznej konstrukcji, który z pewnością skupi na sobie uwagę – przedstawiamy Państwu model Belavio firmy Befame. Stworzony dla osób, które gotowe są zdecydować się na mebel, który nieprzesadzenie zdominuje pomieszczenie. Subtelna bryła w połączeniu z odważnymi barwami wszelkich niebieskości lub zieleni na pewno zrobi pozytywne wrażenie zarówno na domownikach, jak i na gościach. Zapoznaj się z projektem firmy Befame i w prosty sposób podkreśl charakter swojego pomieszczenia.

  • Cena netto: 5 897,56 zł 7 254,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

W uwagach przy złożeniu zamówienia poprosimy o określenie strony narożnika.

Stronę określamy patrząc na wprost narożnika.

Zmiana układu strony nie wpływa na cenę

Wyszukany styl i niepowtarzalny design – narożnik Belavio

Największą zaletą narożnika Belavio jest fakt, iż z niezwykłą łatwością nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Model zasłynął z miękkich, elegancko pikowanych siedzisk oraz specjalne marszczonych zdobień, które nadają mu iście królewskiego wyglądu. Miękka, elastyczna tapicerka oraz duża powierzchnia użytkowa wręcz zachęca do wypoczynku, a wykończenie w postaci charakterystycznej, metalowej nóżki nadaje lekkości całej konstrukcji. 

Zamówienie przewiduje wprowadzenie personalnych zmian, które niewątpliwie ułatwią dopasowanie mebla do charakteru danego wnętrza. Zmianom podlega kolorystyka oraz rodzaj tapicerki, a także barwa wykończenia nóżki. Wybieraj spośród licznych palet i zdecyduj się na jedną z ośmiu dostępnych nóżek narożnika Belavio i uzyskaj oczekiwany efekt za pomocą kilku kliknięć.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z przedstawicielem Naszej firmy, którego kompetencje z pewnością wspomogą Cię podczas finalizacji zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a konkretnym rozmiarem, kolorem i wyceną - prosimy o skontaktowanie się z nami przez adres e-mail lub telefonicznie:

Salon meblowy Arpio - kontakt