Lipso stół dębowy

Planujesz zakup stołu? Interesują Cię meble o solidnym wykonaniu z długowiecznym, dębowym blatem i funkcją rozkładania? Stół ELIPSO od Arpio Meble spełni wszystkie Twoje wymagania. Uniwersalny model z możliwością personalizacji sprawdzi się w każdym wnętrzu i długo będzie pełnił swoją funkcję. Modny i stylowy idealnie odnajdzie się zarówno w jadalni, jak i salonie urządzonym w nowoczesnym, oryginalnym stylu. Zapoznaj się ze szczegółami modelu i przekonaj się, że stół ELIPSO to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arpio
  • Dostępność: Jest Jest

Rodzaj blatu: drewno
Rozkładany blat: Tak
Styl: klasyczny, nowoczesny

Stół ELIPSO – niepowtarzalny design w Twoim domu

Model ELIPSO to modny i stylowy dodatek zarówno do salonu, jak i jadalni. To, co wyróżnia stół od Arpio Meble, to niebanalny kształt podstawy. Oryginalny stelaż o geometrycznym kształcie zapewniają stabilne podparcie dla litego, dębowego blatu. Mimo możliwości dołączenia funkcji rozkładania stół nadal wygląda bardzo schludnie i smukłe. Dzięki temu mebel stanowi idealne uzupełnienie zarówno dla wnętrza minimalistycznego, jak i nowoczesnego. 

Dębowy stół ELIPSO – naturalny akcent we wnętrzu

Woskowy kolor dębu oraz nogi stołu w kolorze półmatu, dostępne są w barwach palety RAL stanowi idealny kontrast z aranżacją z elementami betonu, cegły czy kamienia. Dla podkreślenia naturalnego materiału doskonale uwidoczniona jest struktura drewna. Oferta przewiduje wielkości zaczynające się od 140 x 86 cm, po 260 x 116 cm. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia niezbędnych szczegółów.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Salon meblowy Arpio - kontakt