Lampa CARRON 3 LINE

MD50148-3L / AZ2141

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arpio
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 308,13 zł / szt. 379,00 zł / szt.

Carron 3 Line to produkt z kategorii lamp wiszących. Oprawa została wykonana w modnym obecnie stylu industrialnym, co czyni z niej jeden z najbardziej pożądanych obiektów na rynku oświetleniowym. Popyt na proste, skromne i minimalistyczne oświetlenie trwa nieprzerwanie od kilku lat. Wykonane w tej formie oprawy doskonale sprawdzają się we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach. Równie często goszczą w loftach, co we wnętrzach zaaranżowanych nowocześnie, wprowadzając do nich odrobinę surowej elegancji.

Lampa Carron 3 Line nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Doskonale prezentuje się nad stołem w jadalni oraz wyspą lub barkiem w kuchni. Dobrze wygląda nad strefą wypoczynkową w salonie, a także we wnętrzach pubów, klubów i restauracji. Nadaje pomieszczeniu loftowego klimatu i pomimo swojego surowego wyglądu, ociepla wnętrze. Ma 3 identyczne w kolorze i formie klosze, podwieszone w jednej linii i na jednakowej wysokości. Prezentują się bardzo efektownie i elegancko.

Oprawa została wykonana z metalu, któremu nadano kolor miedzi. Nie tylko zastosowane materiały, ale również forma oprawy oraz samych kloszy nawiązują do stylu industrialnego. Klosze są stosunkowo nieduże, metalowe i ażurowe, o symetrycznym i regularnym kształcie. Każdy z nich osłania jedno źródło światła. Carron 3 Line umożliwia użytkownikom regulację wysokości oprawy.

Wysokość 176 cm
Szerokość 60 cm
Ilość źródła światła 3
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Nie
LED ready Tak
Rodzaj gwintu E27
Materiał Metal
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokości Tak