Fotel Lungo

Jeśli cenisz sobie najwyższy poziom komfortu i wygody niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy w swoim salonie – fotel obrotowy Lungo polskiej marki Befame, spełni Twoje najwyższe oczekiwania. Luksusowa i stylowa konstrukcja łączy w sobie wszystkie najistotniejsze dla Użytkownika aspekty. Poznaj potencjał modelu i zapoznaj się ze szczegółami produktu.
  • Add feedback:
  • Manufacturer: Befame
  • Availability: Exists Exists
  • Net Price: 2,804.07 zł 3,449.00 zł
  • pcs.
  • Oblicz_raty_duckblue

The product is shipped within 24 hours.

Fotel obrotowy Lungo – wygoda ponad wszystko

Seria Lungo to produkty, obok których nie można przejść obojętnie. Niepowtarzalny kształt, miękkość siedziska uzyskana dzięki najwyższej jakości piance wysokoelastycznej oraz dopasowujący się do krzywizn ciała stelaż sprawia, że nie można mu się oprzeć. Gwarantujemy, siedząc na fotelu Lungo marki Befame, można stracić poczucie czasu i zatracić się w lekturze lub podziwiając widoki zza okna. 

Dodatkową stabilizację zapewniają pięcio- lub czworokątne nogi, które występują w wersji czarnego półmatu, białego matu, o powierzchni niklowanej i chromowanej. Możesz więc swobodnie wybierać między różnorodnymi wariantami tak, aby fotel, jak najbardziej wpasował się w wystrój pomieszczenia.

Świadomi, jak istotną rolę odgrywają kwestie kolorystyczne obicia oraz jego gramatury, kupując w Arpio Meble zyskujesz dostępność do szerokiej palety barw i gatunków obicia fotela. Wystarczy, że podczas finalizacji zamówienia, za pomocą kilku kliknięć, wybierzesz interesujące Cię warianty. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące produktu – jako profesjonalna firma meblowa, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a konkretnym rozmiarem, kolorem i wyceną - prosimy o skontaktowanie się z nami przez adres e-mail lub telefonicznie:

Salon meblowy Arpio - kontakt