Furniture Shop in Zielona Góra

Salon firmowy Arpio Leder


Poznaj jakość ARPIO Leder - w naszej siedzibie, w największym salonie meblowym w centrum Zielonej Góry mamy piękne nowoczesne meble oraz zespół specjalistów i aranżatorów wnętrz

Szeroka oferta mebli w sklepie
ARPIO Leder Zielona Góra


Poznaj ofertę, która dotychczas spełniła oczekiwania wielu najbardziej wymagających klientów i dołącz do ich grona. W Arpio Leder znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do aranżacji wnętrza pomieszczeń – niezależnie od tego, czy realizujesz plan własnego domu lub mieszkania, czy odpowiadasz za projekt dla klienta jako architekt wnętrz.

W Arpio Leder możesz liczyć na pełne i profesjonalne wsparcie. W naszym sklepie meblowym Mamy zgrany zespół aranżatorów wnętrz i konsultantów, którzy znają się na pięknych meblach.


Dlaczego akurat Arpio Leder? Ponieważ nasza oferta różni się od tego, co ma do zaoferowania standardowy sklep meblowy. Zielona Góra jest miejscem, na szlaku między wschodem a zachodem, w którym łączą się tradycje. W naszym salonie meblowym dbamy o to, aby spełniać najwyższe standardy jakości. Traktujemy nasz sklep meblowy jako wizytówkę europejskiej branży meblowej. Zajmujemy się dystrybucją eleganckich i luksusowy mebli, wielu wybitnych producentów i projektantów z Włoch, Niemiec i Polski.

W naszej ofercie czekają na Ciebie takie prestiżowe włoskie marki, jak np. Cattelan Italia, Bonaldo, Calia Italia, Nicoletti, Calligaris, Alberta Salotti, Arketipo, Pianca, Nicoline, Tonin Casa, Incanto, Fiam, Epoque, Vibieffe, Cierre, Connubia, J&J, Softline, Atmosphera, Eforma, Domitalia, Tomasella, Reflex, Arca, Rom, Bontempi, MIDJ Italy, Pedrali, Kartell, Eichholtz. jak Meble Bydgoskie, Sits, Mti Furninova, Halex, Remo, Azzardo, MCA, Etap Sofa, Zakor, Emmohl, Steinpol, Paged i Fameg.

Poznaj nasze meble

Lokalizacja sklepu meblowego Arpio Leder w Zielonej Górze


Chcesz poznać szczegóły tego, co może zaoferować Ci Arpio Leder sklep meblowy? Zielona Góra to jedyne miejsce, w którym mamy salon wystawowy. Wszystkie propozycje kolekcji mebli dostępne są na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy zrealizować zamówienie na podstawie indywidualnych wymagań i wspólnie znajdziemy rozwiązania dobrane do Twoich potrzeb.

Sklep meblowy Zielona Góra ARPIO Leder


Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 10 - 18

Sob - Niedz: 10 - 16

Adres:

Al. Wojska Polskiego 49C

65-762 ZIELONA GÓRA

Kontakt:

+48 683 262 255

biuro@arpio.pl