BREMEN WALL

BP-3425 / AZ2370

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arpio
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 121,14 zł / szt. 149,00 zł / szt.
  • szt.

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Bremen Wall to oprawa z serii nowoczesnych lamp wiszących. Charakteryzuje się prostą formą i modnym designem. Doskonale wpisuje się we współczesną stylistykę aranżacji wnętrz. Przez inwestorów indywidualnych i architektów wnętrz jest ceniona przede wszystkim dlatego, że dobrze wpisuje się we wciąż popularne nowoczesne i industrialne style aranżacyjne.

Duża popularność oprawy wynika między innymi z zastosowania do jej produkcji modnych materiałów i z utrzymania prostej formy. Bremen Wall wyprodukowano z metalu i betonu. Zastosowana szara kolorystyka jeszcze mocniej wpisuje oprawę w nurt wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Montuje się ją na suficie lub ścianie, gdzie pełni funkcję kinkietu. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie lub korytarzu.

Bremen Wall ma pojedyncze, ruchome źródło światła, które daje możliwość regulacji kierunku padania snopa światła. Lampa zazwyczaj jest stosowana jako oświetlenie uzupełniające we wnętrzu. Jej modny design może też stanowić element dekoracyjny pomieszczenia. Bywa używana do doświetlenia ciemniejszych stref pomieszczenia, a zastosowanie większej ilości opraw może umożliwić stworzenie efektownej aranżacji z udziałem światła.

 

Wysokość 15 cm
Szerokość 10 cm
Szerokość klosza 17 cm
Stopień zabezpieczenia IP 20
Ilość źródła światła 1
Napięcie 230V
Źródło światła w komplecie Nie
Ruchome źródło światła Tak
LED ready Tak
Rodzaj gwintu GU10
Materiał Metal / Beton
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokości Nie