Wyjątkowy charakter mebli włoskich

18-06-2021

Ciężko przejść obojętnie obok mebli o interesującym wzornictwie. Wiele nowoczesnych mebli zachwyca nas swym wyglądem. W czy tak naprawdę tkwi tajemnica ich wyjątkowości? Czy wszystkie nowoczesne meble możemy określić mianem designerskich?

 

Designerskie meble projektowane są przez uznanych projektantów. Najlepsi twórcy świetnie orientują się trendach wnętrzarskich. Dodatkowo potrafią tchnąć duszę w projektowane przez siebie przedmioty. Wyczucie stylu połączone z funkcjonalnością przeobraża meble w prawdziwe dzieła sztuki.

Włoscy projektanci udowadniają, że nietypowy wygląd może iść w parze z niesamowitą wygodą.  Stoły pomimo niebanalnych form zapewniają pełną wygodę użytkowania podczas rodzinnych spotkań.

 

Stół Big Table Bonaldo

Stół Plisset Cattellan

 

 

Krzesła przede wszystkim wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem. Dokładne wykończenie dba nawet o najmniejsze szczegóły co widoczne jest w każdym elemencie co jeszcze bardziej podkreśla luksusowy charakter prezentowanych mebli.

 

                                      

                                          Krzesło Rhonda Cattelan Italia            Krzesło Flaminia Catellan Italia      

 

Komody włoskie charakteryzują  się bogatym, przepięknym oraz bogatym zdobieniem. Niezależnie czy komoda wykonana jest w stylu klasycznym, czy nowoczesnym, z pewnością będzie meblem przykuwającym uwagę gości i podkreślającym unikalny charakter wnętrza. Komody wykonane w nowoczesnej stylistyce zazwyczaj są wykańczane na wysoki połysk. W kolekcjach włoskich można znaleźć wiele realizacji wykonanych ze sporej ilość szkła oraz metalu. pomimo prostych form nie można powiedzieć, że surowe czy przesadnie skromne.

 

Komoda Lavander Cattelan Italia

 

Komoda Arizona Catellan Italia

Wyposażenie wnętrz o designerskich charakterze cechuje się również wysoką jakością użytych materiałów. Dzięki temu będą mogły cieszyć nas swoją obecnością prze wiele długich lat. Taki zakup warto potraktować jako inwestycję