Wybierz sofę idealną dla Ciebie

09-09-2022

Czy Twój dom jest dla Ciebie miejscem do wypoczynku i relaksu spędzonego wspólnie z rodziną i najbliższymi osobami? Czy może przeciwnie jest przestrzenią gdzie trwa zabawa a drzwi są zawsze otwarte dla znajomych i przyjaciół? Bez względu na to jak lubisz spędzać czas Twój dom to Twoje Królestwo w którym centralną częścią jest salon a w nim najważniejszym meblem jest sofa. To tutaj odbywają się rozmowy, spotkania, relaks...

W Naszej ofercie pojawiły się wypoczynki, które sprawią aby te chwile były jeszcze przyjemniejsze.

Zaproponujemy Ci sofę dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. Chcemy tym samym zaspokoić gusta  najbardziej wymagających klientów, aby każdy detal, dotyk tkaniny czy komfort zatopienia się w miękkich poduszkach sprawiały jeszcze większą satysfakcję.

 

Model Belavio

To wyróżniający się wypoczynek podkreślający niebanalny styl pomieszczenia. Charakteryzuje się miękkimi, wygodnymi pikowanymi siedziskami, zewnętrznymi przeszyciami oraz specjalnymi marszczeniami.

 

 

Model Belissa

DDzięki charakterystycznym marszczeniom w połączeniu z welurową tkaniną oraz wysokimi zdobionymi nóżkami idealnie wpasuje się w styl glamour.

Miękkie i obszerne poduchy siedziskowe oraz luźne poduszki oparciowe gwarantują odprężenie i relaks.

 

Model Bullet

Obłe kształty, charakterystyczne pikowania, pianka wysokoelastyczna na sprężynach falistych, rgulowane zagłówki to elementy charakterystyczne dla tego modelu. Dodatkowym atutem jest funkcja spania i pojemnik na pościel.