Targi wewnętrzne Himolla

09-11-2023

Niebiańskie, przytulne i wygodne – meble tapicerowane, które zachwycają!

Himolla od ponad 70 lat oznacza wyjątkowe połączenie funkcjonalności i komfortu w dziedzinie mebli tapicerowanych. Do dziś fascynuje, robi wrażenie i zapewnia naprawdę wyjątkowy poziom komfortu w domu. To, co kiedyś zaczynało się jako mały warsztat, przekształciło się w nowoczesną firmę produkcyjną, w wyniku czego stała się jedną z największych fabryk mebli tapicerowanych w Europie. Sukces mówi sam za siebie

Niezależnie od tego, który mebel tapicerowany zdecydujesz się kupić od Himolla, zawsze kupujesz produkt markowy! Produkty są indywidualnie dostosowywane do Państwa życzeń i wyznaczają standardy nie tylko pod względem funkcjonalności. Ciesz się relaksem i komfortem dzięki legendarnej jakości Himolla.

Mnogość możliwych kombinacji funkcji oraz różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, że każdy mebel tapicerowany jest produktem naprawdę wyjątkowym.

Wszystkie funkcje komfortu – od praktycznego narożnika Pendolin po rewitalizujący program masażu – zostały płynnie zintegrowane z oszałamiającym designem.

Asortyment produktów sięga od kompletów szytych na miarę po zaawansowane technologicznie fotele rozkładane.

Najwyższa jakość Himolla z Bawarii gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość produktu.