Targi meblowe we Włoszech - Experience Piemonte Luxury

10-11-2023

W dniach 8 i 9 listopada odbyło się wydarzenie „Experience Piemonte: Luxury, Design, Wellness, Taste”, które zgromadziło doskonałość Piemontu w zakresie mebli, wzornictwa, mody i akcesoriów, biżuterii, tekstyliów, produktów rolno-spożywczych, kosmetyków i sektory wellness z delegacją zagranicznych operatorów z Europy, USA, Kanady, krajów Zatoki Perskiej, Afryki Północnej, Azji Południowo-Wschodniej.

 Arpio Meble jako jedyna zaproszona firma z Polski mogła uczestniczyć i podziwiać nowości ukazane na tegorocznych prestiżowych targach w samym centrum historycznego regionu włoskiego - Piemontu z zakresu mebli i nie tylko!

Dwudniowe wydarzenie zainaugurowała konferencja otwierająca, której celem była analiza funkcjonowania i trendów na rynku dóbr konsumpcyjnych w scenariuszu międzynarodowym, w której wzięli udział instytucje, prelegenci i eksperci branżowi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, strategiami i wizjami . Aby jak najlepiej zaprezentować doskonałość Piemontu, został zorganizowany program wystawy, w ramach którego zaprezentowany został wybór produktów piemonckich firm, reprezentujących włoską jakość produkcji, wyjątkowość i kreatywność.

Wydarzenie odbyło się w prestiżowej scenerii La Venaria Reale, wybranej specjalnie po to, aby nadać prestiż produkcjom „Made in Piemont” i zaświadczyć o doskonałości zaangażowanych firm. Przydział narożników w obrębie powierzchni wystawienniczej nastąpiło w oparciu o odpowiednią ewaluację, mającą na celu zapewnienie spójności „trasy wystawy”.