Targi meblowe w Brukseli - Meubelbeurs Brussels Furniture Fair

10-11-2023

Od 1937 roku brukselskie targi łączą producentów mebli z branżą meblarską. Najpierw w kraju, później na arenie międzynarodowej. Łączymy się z branżą meblową na terenie Belgii oraz innych krajów Europy Zachodniej takich jak Holandia, Francja, Luksemburg, Wielka Brytania, Szwajcaria, Niemcy czy Skandynawia. Wystawcy z Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch i innych krajów europejskich prezentują tu swoje najnowsze kolekcje na łącznej powierzchni 66 000 m². Punktem wyjścia w tym wszystkim jest wartość komercyjna na hali produkcyjnej. Odwiedzający i wystawcy cenią sobie rzeczową, a zarazem serdeczną atmosferę panującą na targach. Rzeczywiście, tworzenie środowiska, w którym można organizować przyjemne spotkania i robić interesy z ludźmi z branży, jest największą siłą Targów Meblowych w Brukseli.
Segmenty

Jako Salon Arpio mieliśmy olbrzymią przyjemność uczestniczyć w tak dużym i ważnym wydarzeniu jakim nie wątpliwie są coroczne targi w Brukseli, dzięki czemu już niedługo będą mogli Państwo zobaczyć nowości na rok 2024, które będziemy prezentować na naszych social mediach.

Targi odwiedza corocznie około 20 000 gości z Europy z Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Szwajcarii i Skandynawii. Oferta prezentowana jest w miłej atmosferze, w której kupujący czują się jak w domu. To atmosfera zachęcająca do zakupów

Targi Meblowe w Brukseli to prawdziwie międzynarodowe targi, które z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę gości zagranicznych. Oczywiście na targach można spotkać wszystkich belgijskich i holenderskich handlowców, a także można efektywnie prowadzić interesy z wieloma międzynarodowymi gośćmi branżowymi z sąsiadujących krajów europejskich. Wyraźna segmentacja prowadzi do efektywnych wizyt na targach w atmosferze zarówno komercyjnej, jak i towarzyskiej. Dzięki 7 halom format targów jest wystarczająco duży, aby być atrakcyjnym dla kupujących, a jednocześnie wystarczająco kompaktowy, aby nowicjusze mogli natychmiast wywrzeć wpływ.