Elegancja zaklęta w stołach- stoły ze spieku

18-03-2021

Stoły ze spieku kwarcowego to elegancki design w doskonałych parametrach.

Spieki kwarcowe zyskują na popularności jest to materiał coraz bardziej pożądany w zakresie wykończenia wnętrz.

Spieki produkowane są ze zmielonych skał granitowych z dodatkiem glinek, topników skaleniowych i barwników. Płyty ze spieków kwarcowych są produktem, który pod względem funkcjonalności, trwałości i konserwacji są praktycznie bezobsługowe. Płyty ze spieków kwarcowych są bardzo twarde, mocne, odporne na plamy, uderzenia, ścieranie i zarysowanie.

Spieki kwarcowe cechują się ponadto praktycznie zerową nasiąkliwością oscylującą między 0.1% a 0,3%. Dzięki temu mogą być układane przy wykorzystaniu klejów elastycznych o podwyższonych parametrach w zakresie przyczepności. Dzięki tym cechom, w przypadku spieków kwarcowych nie występuje ryzyko tworzenia się w materiale pleśni, bakterii oraz grzybów. Warto dodać, że materiał ten nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji, również w kontakcie z cieczami.

 

Kolorystyka oparta na barwach ziemi sprawia natomiast, że znajdują zastosowanie w każdym stylu, od antycznego czy Glamour po industrialny i minimalistyczny.

 

Nowoczesne i eleganckie stoły z blatem ze spieków kwarcowych mogą mieć wykończenie matowe lub lakierowane.

 

Poniżej przedstawimy Stoły włoskich producentów, prze takich producentów jak Catellan Italia, Eform oraz Bonaldo, zaprojektowane z rozmachem przez uznanych projektantów mebli, to najwyższa półka stołów dostępnych w naszym sklepie.

 

Dzięki bieli uzyskamy wrażenie lekkości oraz elegancji. Natomiast blaty w szarości będą ponad czasowa klasyką.

                                                              STÓŁ ROTOLO

 

 

STÓŁ AX

STÓŁ ELIOT

 

 

Klikając w poniższy wers podpowiemy jakimi elementami kierować się podczas wyboru stołu.

Jak Wybrać idealny stół