5 najwygodniejszych krzeseł w Arpio

28-11-2022

Przy wyborze krzeseł obowiązuje kilka zasad. Przede wszystkim powinniśmy kierować się wygodą oraz ergonomią natomiast dopiero w następnej kolejności wyglądem.

Przedstawiamy 5 modeli krzeseł, które najczęściej wybieracie.

Zauważyliśmy, że krzesła tapicerowane nieustannie cieszą się zainteresowaniem Naszych Klientów.

Ich głównym atutem jest właśnie tkanina, która może korespondować z klimatem pomieszczenia.

Krzesło tapicerowane  dodaje jadalni domowego ciepła, a przy tym jest bardzo wygodne, co jest szczególnie istotne dla tych którzy cenią sobie wielogodzinne spotkania przy stole.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem będzie wybór krzesła kubełkowego z podłokietnikami.

Poniżej przedstawiamy propozycję dostępnych w naszej ofercie krzeseł.

 

Krzesło Liva

Liva urzeka nowoczesną linią i dostępną obrotową wersją, z powodzeniem łączy zalety fotela i krzesła. Modernistyczne wzornictwo i nowoczesna forma współgra z wygodą i pragmatycznością.

 

Krzesło Paloma

Krzesło Paloma to NOWOŚĆ w Naszej ofercie, model obrotowy. W odpowiednio dobranej tkaninie lub skórze idealnie wkomponuje się do Twojej jadalni.

 

 

Krzesło Aria

To lekkie formą krzesło na drewnianej podstawie. Dostępne w wersji podstawowej lub obrotowej, z podłokietnikami lub bez.

 

 

Krzesło Amada

To eleganckie krzesło wykonane z drewna w klasycznym stylu bistro. Dostępny wybór wybarwienia drewna oraz tapicerki.

 

 

Krzesło Rhonda

Włoski zaokrąglony model Cattelan Italia idealnie nadaje się do wyposażenia wygodnej i przytulnej designerskiej jadalni. Dostępne w dwóch wariantach: Rhonda z metalowymi nogami, lekkimi i łatwymi w obsłudze oraz Rhonda Wood z nogami w szlachetnym drewnie. Wykonywany w skórze naturalnej lub tkaninie.