Himolla Narożnik 1077

Stylowa, funkcjonalna sofa z innowacyjnym, z zaawansowanym technologicznie wyposażeniem od himolla:

Ultima 1077

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Himolla
  • Dostępność: Jest Jest

Innowacyjna i opatentowana sofa relaksacyjna „ULTIMA” podąża za funkcjonalnością i ergonomią, łącząc niezwykłą jakość wzornictwa z wyjątkowym poziomem komfortu siedzenia. Dla wysokich osób oferuje optymalny luksus: maksymalna długość leżenia 200 cm, podparcie nóg 120 cm. Program systemu można konfigurować indywidualnie. Podnóżek, głębokość siedziska oraz zagłówek i nachylenie siedziska można regulować elektrycznie dzięki własnemu, zaawansowanemu technologicznie okuciu himolla, które jest unikalne na skalę światową. Dodatkowy silnik odchyla całe siedzisko do pozycji relaksacyjnej, dzięki czemu nogi znajdują się wyżej niż serce i uzyskuje się prozdrowotną równowagę serca, a podłokietnik wygodnie się przesuwa. Nawet głębokość siedziska można regulować elektrycznie, bezprzewodowo z akumulatorem rechAGReable. 600 tkanin, 200 skór, 2 kolory stóp, 3 twardości siedzisk, można dowolnie wybierać. Jasny, ponadczasowo elegancki język projektowania, wysokiej jakości materiały i dodatki dopełniają ekskluzywny design, a także sprawiają, że meble wyglądają atrakcyjnie dla szerokiej grupy docelowej.
Wielofunkcyjna możliwość regulacji

Podwozia siedzisk zamieniają się w ergonomiczne leżaki, a dzięki wielofunkcyjnej regulacji zapewniają wyjątkowy komfort siedzenia i odchylania nawet dla miłośników laGRe, a w szczególności dla miłośników sof LAGRe, którzy obecnie nie mogą idealnie siedzieć i leżeć w żadnym meblu relaksacyjnym. Chociaż nasz gatunek jest coraz większy, w ofercie sof nie ma obecnie żadnych specjalnych produktów tego typu, częściej można go spotkać w fotelach. ULTIMA 1077 została wyróżniona pieczęcią AGR „Aktion Gesunder Rücken” (Akcja na rzecz zdrowych pleców) za szczególnie przyjazne dla pleców, ergonomiczne meble.

Wiele wersji do wyboru

Himolla Polstermöbel oferuje ponad 20 różnych wersji tej sofy. Skonfiguruj swoją ulubioną i skorzystaj z wyboru około 600 różnych tkanin i 200 skór.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a konkretnym rozmiarem i wyceną - prosimy o skontaktowanie się z nami przez adres e-mail lub telefonicznie:

Salon meblowy Arpio - kontakt