ROMA stół MARCUS 180-240

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arpio
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2 - 6 tygodni (na zamówienie)

Właściwości

Rodzaj blatu: rozkładany ze 180 do 240 cm dzieki wkładce o szerokości 60 cm.
Rozkładany blat: Tak
Szerokość: 180 - 240
Głębokość: 95
Wysokość: 76

 

Stół Marcus ma bardzo ciekawą formę. Trudno go zaklasyfikować bezspornie do stołów klasycznych lub nowoczesnych. Za jego nowoczesnością przemawia kształt nóg. Wyróżniają go orzechowe intarsje i wysoki połysk na blacie, które podkreślają piękno orzecha amerykańskiego. Stół ten standardowo wykonywany jest z metalu oraz płyt fornirowanych naturalną okleiną orzechową z intarsją malowaną na wysoki połysk. Roma należy do stołów rozkładanych – jego pierwotny wymiar 95 x 180 cm można zwiększyć wkładając pomiędzy rozsunięte na synchronicznych prowadnicach dwie części blatu jedną wstawkę. Otrzymujemy w ten prosty sposób stół o długości 240 cm. 

 

Standardowo meble wykonujemy w fornirze orzechowym wykończonym na wysoki połysk oraz z białego lub czarnego acryluxu. Możliwa jest zmiana kolorów.

 

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Arpio kontakt - sklep internetowy

Materiał: lite drewno dębowe / fornir dębowy

Standardowo meble wykonujemy w kolorze białym (akryluks) z blatem w naturalnej okleinie orzechowej, malowanymi na wysoki połysk. Możliwa jest także zmiana kolorów.

Stół ten standardowo wykonywany jest z metalu oraz płyt fornirowanych naturalną okleiną orzechową z intarsją malowaną na wysoki połysk.