Poduszka Visco Prime

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-4 tygodni
  • szt.
  • Cena netto: 169,92 zł / szt. 209,00 zł / szt.

Visco Prime - podgłówek profilowany o ergonomicznym kształcie

Właściwości

Komfort (twardość): miękka
Aspekty zdrowotne: antyalergiczna

Medicott Velur - pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromacie lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medicott likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Pokrowiec, ze względu na pikowanie pianką Visco, można prać w temp. do 60°CPoduszki Hilding Anders

Odpowiednie podparcie głowy i ramion to bardzo ważny aspekt w czasie snu. Tylko przy odpowiednio dobranej poduszce uzyskujemy prosty na tym odcinku kręgosłup, a co za tym idzie, całkowite odprężenie ciała bez napięć i bez konieczności angażowania w to mięśni.

Wszystkie oferowane przez Hilding Anders Polska poduszki mają zdejmowalne pokrowce, które można swobodnie prać. Lateks, pianka Visco to materiał, z którego wykonujemy nasze cztery sztandarowe poduszki - Latex Sublime, Visco Standard, Visco Prime, Visco Magic.  Poduszki są ubrane w welurowy pokrowiec Medicott.W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Salon meblowy Arpio - kontakt

Visco Prime - podgłówek profilowany o ergonomicznym kształcie, z delikatnymi, masującymi wypustkami, zapewnia wysoki komfort snu, ulgę i właściwą pozycję dla kręgów szyjnych. Podgłówek w kremowym pokrowcu Medicott Velur, pralny w temp. 60 ̊C.

Komfort: miękki

Standardowe wymiary: 70 x 39 x 12 cm