Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Hilding
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: 5-8 tygodni - towar na zamówienie
 • szt.
 • Cena netto: 7 054,47 zł / szt. 8 677,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus - ekskluzywne i niecodzienne

Właściwości

Wysokość: ok. 67 cm
Aspekty zdrowotne: antyalergiczne
Gwarancja: 15 lat

Łóżko kontynentalne Hilding Select Plus to łóżko nad łóżkami, na absolutnie najwyższym poziomie. To połączenie światowej klasy jakości komfortu snu, tkaniny i dopracowania detali. Łóżko osiąga tu swoją doskonałość. 

Każdy może wybrać kolor tkaniny obiciowej najbardziej pasujący do sypialni spośród 7 rodzajów tkanin w 18 atrakcyjnych kolorach. Istnieje również możliwość wyboru otomany w takiej samej tkaninie, która w połączeniu z łóżkiem stworzy idealną całość.

 

Łóżka kontynentalne HILDING

Dopełnieniem oferty doskonałych, ultrawygodnych materacy Hilding są łóżka kontynentalne. Wychodząc z założenia, że każdy materac wymaga solidnej, wysokoestetycznej oprawy, firma stworzyła gamę nowoczesnych łóżek w ponadczasowym designie. Dzięki temu każdy mebel Hilding będzie się wspaniale prezentował, niezależnie od stylu i kolorystyki otoczenia.

Oferta łóżek kontynentalnych adresowana jest do wszystkich, dla których priorytetem jest inwestycja w sen. Kupując łóżko kontynentalne w jednym z dwu modeli - ORIGINAL i SELECT, zapewniają sobie Państwo bajeczną jakość snu. Produkt ten wyposażony jest we współdziałający system sprężyn, znakomicie wpływający na sen. Materac nawierzchniowy stanowi integralną część tej konstrukcji. Atutem łóżek kontynentalnych jest również ich niepowtarzalna estetyka i dyskretna elegancja. Tym, co wyróżnia model ORIGINAL od modelu SELECT jest sprężyna materaca głównego - w tym drugim modelu zastosowano sprężynę multipocket.

 

Najważniejsze cechy wspólne łóżek kontynentalnych firmy HILDING:

 • Nowoczesny system sprężyn
 • Możliwość wyboru wezgłowia we wszystkich modelach
 • Możliwość wyboru koloru tkaniny we wszystkich modelach
 • 7 stref twardości
 • Pokrowiec materaca nawierzchniowego z możliwością prania
 • Wyprodukowane w Polsce

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Salon meblowy Arpio - kontakt

 Select Plus to model łóżka dla osób lubiących niecodzienne rozwiązania, lubiących się wyróżniać nawet w sypialni.

 Wkład: Select Plus Box o wys. 37 cm na ramie drewnianej obłożonej od góry warstwą pianki o wys. 5 cm, z szufladami 23x81x65, nad nimi stelaż dla materaca dwustronnego, materac dwustronny o wys. 19 cm na sprężynie kieszeniowej obłożonej warstwą pianki, materac nawierzchniowy z pianki Softex o wys. 7 cm, 

Pokrowiec: Sensity

Wezgłowie i otomana nie wchodzą w skład kompletu - można je kupić dodatkowo. 

Istnieje możliwość dodatkowego zakupu ochraniacza na materac oraz stworzenia indywidualnego łóżka dobierając do bazy dowolny model materaca dwustronnego:
- Original Box  wys. 26 cm: w rozm. 80/200; 90/200; 100/100 - cena podana za 2 szt. w rozm. 140/200 - cana podana za 1 szt. 

- Select Box wys. 28 cm: w rozm. 80/200; 90/200; 100/100 - cena podana za 2 szt. w rozm. 140/200 - cana podana za 1 szt. 

- Select Plus Box wys. 35 cm: w rozm. 140/200; 160/200; 180/200; 200/200 -  cana podana za 1 szt.