Stół Soho Wood Cattelan Italia od 3736 euro

Okrągły stół serii Soho to niezaprzeczalna ikona luksusowego wnętrza. Geometryczna, wyszukana podstawa w połączeniu z tradycyjnym, okrągłym blatem, tworzy idealny balans między funkcjonalnością mebla, a jego wręcz futurystycznym wyglądzie. Soho Wood to idealne rozwiązanie dla miłośników niecodziennych, oryginalnych rozwiązań, które mimo swej fantazyjności, świetnie odnajdą się w surowych, nowoczesnych wnętrzach. Poznaj szczegóły produktu i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Cattelan Italia
  • Availability: Exists Exists

The product is shipped within 24 hours.

Synonim luksusu i wyszukanego stylu – okrągły stół Soho Wood

W poszukiwaniu wyjątkowych, oryginalnych mebli sięgnij po egzemplarze serii Soho dostępne w ofercie naszego sklepu. Wyrafinowane, nieprzesadzone zdobienia sprawią, że okrągły stół Soho Wood subtelnie przykuje uwagę użytkownika. Elegancji, drewniany blat z włoskiego orzecha, wsparty na interesującej, geometrycznej podstawie z czarnego wytłaczanego metalu stworzy wyjątkową oprawę w jadalni, a możliwość personalizacji zamówienia sprawi, że mebel w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Soho Wood od Cattelan Italia – włoska jakość w Twoim domu

Soho Wood to nie tylko nietuzinkowy kształt i luksusowy wygląd. Stół serii Soho Wood to także niepowtarzalna jakość zaczerpnięta prosto ze słonecznych Włoch. Cattelan Italia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, którego wyszukane projekty są pożądane wśród klientów z całego świata. Specjalnie dla Was oferujemy połączenie włoskiego rzemiosła i wizjonerskich pomysłów, które w zestawieniu z wysokiej klasy komponentami gwarantują spektakularny efekt.

Wymiary stołu Soho Wood:

ø140x75h, liczba krzeseł - 6

   

ø160x75h, liczba krzeseł - 7

 
  

ø180x75h, liczba krzeseł - 8

 
  

 

 

Salon meblowy Arpio posiada w sprzedaży wszystkie meble firmy Cattelan Italia. 
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji:

Salon meblowy Arpio - kontakt