Poduszka Soya

Poduszka PerDormire Soya - pokrowiec z 3 naturalnymi składnikami: soją, srebrem i węglem

  • Beurteilung hinzufügen:
  • Hersteller: PerDormire
  • Verfügbarkeit: Verfügbar Verfügbar
  • Nettopreis: 670,37 zł / szt. 724,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Właściwości

Aspekty zdrowotne: antyalergiczna, antygrzybiczy, antybakteryjny, wyrób medyczny
Gwarancja: 5 lat


Poduszki PerDormire

Poduszka jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni wpływającym na zdrowy sen. Jej zadaniem jest odpowiednie podparcie głowy, ważącej u dorosłego człowieka 5-7 kg. Dlatego poduszka musi być wykonana z najwyższej klasy materiałów i mieć właściwy kształt.
Wymagania te spełniają poduszki PerDormire. W ofercie tego producenta znajdą Państwo 8 modeli wykonanych z doskonałej jakości pianki wiskoelastycznej, bio i sojowej. Efektem jest spokojniejszy sen i ograniczenie bólów kręgosłupa szyjnego.

 

Poduszka Soya ma klasyczny kształt z dodatkowymi nacięciami sprzyjającymi relaksacji kręgosłupa szyjnego i lepszemu ukrwieniu mięśni szyi. Wnętrze poduszki jest wykonane z tzw. bio pianki wiskoelastyctnej. Poduszka wyprodukowana w zgodzie z naturą dzięki wykorzystaniu wyjątkowego materiału – soi. Jego struktura zapewnia idealny kompromis pomiędzy stabilnym podparciem a miękkością.

Poduszka jest wyposażona jest w elegancki pokrowiec Soya, zawierający 3 naturalne składniki: soję, srebro i węgiel. Takie połączenie ma właściwości antybakteryjne, chroni przed elektrycznością statyczną i utrzymuje ciepło ciała nie absorbując wilgoci. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temp. 30°C.

Pokrowiec Genesi Soya: 73% poliester, 24% soja, 1% bawełna, 1% włókno węglowe, 1% srebro


Rozmiar: 72 x 42 cm


Gwarancja: 5 lat

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub zamówienia produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Salon meblowy Arpio - kontakt