DALI 120

/ AZ2794

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arpio
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 812,20 zł / szt. 999,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

DALI 120 to nowoczesna lampa do zadań specjalnych, która sprawdza się w niemal każdej przestrzeni.

Lampa DALI 120 to największy z modeli w serii Dali. Produkt wyróżnia się skrajnie prostą i surową obudową, która idealnie nadaje się do wnętrz w stylu skandynawskim, minimalistycznym, a także klasycznym.

Dla kompleksowego i praktycznego oświetlenia pomieszczenia, warto użyć kilku lamp z rodziny DALI, które rozjaśniają całe wnętrze w najbardziej optymalny sposób, a przy tym tworzą spójną aranżację oświetleniową i dopełniają pozostałe elementy wyposażenia.

DALI 120 ma mocno wydłużoną obudowę oraz jedno ruchome źródło światła, które pozwala na modyfikowanie kąta padania i kierowanie wiązką światła w pożądanym kierunku. Znacząco zwiększa to funkcjonalność produktu, czyniąc z niego idealną lampę zadaniową do szczególnie wymagających przestrzeni.

Lampa DALI 120 odznacza się wysokim współczynnikiem odporności na wilgoć oraz zachlapanie bieżącą wodą. Szczelna obudowa uniemożliwia dostanie się jej do wnętrza i uszkodzenie delikatnych elementów elektrycznych.

Wysoka szczelność sprawia też, że DALI bywa często montowana w łazienkach lub innych pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność powietrza lub pojawia się ryzyko zalania wodą. Sprawdza się w nich wręcz perfekcyjnie.

W lampie DALI 120 występuje zintegrowany moduł LED, dzięki czemu produkt staje się zdecydowanie bardziej energooszczędny w porównaniu do lamp z tradycyjnymi żarówkami. Źródła światła LED w całości poddają się recyklingowi, a do ich produkcji nie używa się szkodliwych i niebezpiecznych substancji.

DALI 120 jest wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia aluminium. W ofercie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czerń lub biel. Dzięki temu bez trudu wkomponujemy ją do aranżacji o różnych charakterach.

Trwała, wygodna w obsłudze oraz funkcjonalna lampa DALI 120 to świetne rozwiązanie dla niemal każdej łazienki – pełnej światła i komfortu dla wszystkich domowników.

Wysokość 4,2 cm
Szerokość 120 cm
Głębokość 10 cm
Stopień zabezpieczenia IP 44
Ilość źródła światła 1
Źródło światła w komplecie Tak
Kąt świecenia 360°
Ruchome źródło światła Tak
LED ready Tak
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Materiał aluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Kąt regulacji 350