Energetyczne meble ogrodowe

12-03-2021

Coraz bliżej sezon letni!!! To dobry moment żeby zaaranżować własny kącik ogrodowy lub tarasowy.  Marka Connubia stworzyła meble outdoorowe z propozycją materiałów nadających się do użytku zewnętrznego, pleciona lina, tkaniny i ceramika doskonale się ze sobą łączą nadając żywy charakter.

Każde siedzisko będzie idealne na relaksujący i urzekający zielony kącik, a każdy stolik tam
zapewni swobodę chwil rekreacji, każde uzupełnienie będzie idealnym dodatkiem
aby Twoje chwile na świeżym powietrzu były wyjątkowe i kolorowe.

Choć ogrodowe meble wypoczynkowe mają zapewniać nam przede wszystkim wygodę, to nie zapominajmy także o ich walorach wizualnych. Spójna, estetyczna aranżacja nie tylko zachwyci naszych przyjaciół, ale również sprawi, że sami będziemy chętniej korzystać z tarasowej i ogrodowej przestrzeni. Dlatego starannie przemyślmy, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Meble ogrodowe wykonane z metalu to trwała opcja która będzie służyć w dobrym stanie prze lata. Metalowe stelaże uzupełniane są rozmaitymi materiałami: szkłem, textiliną, poliwoodem. Wszystkie te materiały są odpowiednio zabezpieczane przed wpływem warunków atmosferycznych, dzięki czemu są odporne na wodę, temperatury i promieniowanie UV. Meble metalowe – zależnie od użytych materiałów – są bardzo zróżnicowane pod względem wzornictwa, jednak łączy je jedno: elegancka stylistyka i wysoka funkcjonalność. Tego typu meble najczęściej maja lekka konstrukcję, dziki czemu łatwo można zmieniać aranżację ogrodu.

Meble ogrodowe powinny być dopasowane do wielkości naszego ogrodu lub tarasu. Jeśli to jest to mała powierzchnia, dobrym rozwiązaniem będzie komplet składający się ze stołu i krzeseł, bo będziesz mógł wygodnie spożywać posiłki.

Krzesła z kolekcji EASY

 

Jeśli Twoim celem jest odpoczynek na świeżym powietrzu, dobrym wyborem będzie sofa lub fotele ogrodowe. Lubisz relaksować się w pozycji (pół)leżącej? Rozważ zakup leżaków, szezlonga, leżanki albo hamaka.

Sofy z kolekcji YO!

Meble z tej kolekcji są dostepne również w następujących wariantach kolorystycznych

 

Sofa z kolekcji EASY

Jeśli masz w planach imprezy na świeżym powietrzu z rodziną lub przyjaciółmi – grillowanie, garden party lub po prostu obiady w ogrodzie – konieczny będzie zakup odpowiedniego dużego stołu ogrodowego oraz krzeseł, ławek lub taboretów. Może przydać Ci się także stolik pomocniczy.

 

Stół z kolekcji YO!

W kolekcji posiadamy różne formy oraz rozmiary

 

Meble plastikowe do ogrodu mogą nie kojarzyć się najlepiej. Pomimo mają wiele zalet lekkie, a więc łatwo je przenosić z miejsca na miejsce, łatwe w utrzymaniu i, co dla wielu również nie jest bez znaczenia.

 

              

Krzesła z kolekcji ALCHEMIA

Krzesła z tej kolekcji są odporne na promieniowanie UV dzięki czemu nie będą blakły pod wpływem promieni słonecznych. Lekkie, poręczne, o interesującej formie i kolorze, coraz rzadziej przypominają dawne siermiężne plastiki. 

 

Oprócz stylowych mebli, w ogrodzie nie może także zabraknąć efektownych dodatków.

 

Puf ogrodowy

Dywan jak i poduszki są wykonane z materiałów które nie przyjmują wilgoci, dzięki czemu bezpiecznie mogą leżeć na świeżym powietrzu.