5 topowych modeli łóżek w Arpio

22-11-2022

W związku z tym, że kolejny rok kalendarzowy zbliża się ku końcowi nasuwają nam się pewne wnioski dotyczące Waszych decyzji zakupowych. Przedstawiamy Wam top 10 łóżek do sypialni zima 2022/2023, które najchętniej wybieracie.

Na podstawie Naszych obserwacji bezapelacyjnie wygrywają łóżka tapicerowane.Wśród bestsellerów znajdują się oczywiście także sypialniane łóżka drewniane, będące ponadczasową klasyką urządzania sypialni.

 

1. Łóżko Mario Bed

Mario Bed to łoże, które zdefiniuje sypialnię jako wnętrze komfortowe i luksusowe.Wyrazista forma dopracowana jest w każdym detalu.To przede wszystkim komfortowe, przestronne łoże, które gwarantuje dobry sen a pikowany, szlachetnie wyprofilowany zagłówek przywodzi na myśl modele z nowojorskich apartamentów. Łoże idealnie prezentuje się w eleganckich sypialniach czy ekskluzywnych wnętrzach.

 

2. Łóżko Vesta

Jeśli szukasz odrobinę luksusu i komfortu to Vesta Bed jest idealnym wyborem+. Założeniem projektanta było stworzenie takiego łóżka, które jednocześnie byłoby trwałe, wygodne dla starszych i młodszych użytkowników i dodawało aranżacji sypialni ciepłego, spokojnego klimatu. Vesta Bed spełniło przyjęte kryteria. Gustowne wykończenie krawędzi tworzy wypustki, a zagłówek wyraźnie podzielony na dwie części podkreśla, że jest to przestronne łóżko dwuosobowe. Wymienne pokrowce, w oparciach pierze z puchem.

 

 

3. Łóżko Cubi

To jedno z kolekcji łóżek polskiego producenta, którego hasłem przewodnim jest zdanie " Łóżka szyte na miarę".

Łóżka wykonywane są według projektu klienta . Dzięki nieograniczonym możliwościom zmian, przeróbek możemy stworzyć łóżko pod indywidualne potrzeby klienta. Idąc naprzeciw nowym trendom oraz oczekiwaniom klientów realizujemy również zamówienia na ściany tapicerowane.

Modyfikacje obejmują mi.in:

  • zmianę wysokości wezgłowia
  • zmianę wysokości boków,
  • zmianę rodzaju oraz koloru tkaniny obiciowej,
  • zmianę rodzaju nogi,
  • możliwość wykonania łóżka z pojemnikiem na pościel,
  • wykonanie łóżka w dowolnej długości oraz szerokości.

4. Łóżko Livia Splendore

Wyjątkowy model Livia Splendore to idealny wybór do wnętrz, które mają być oazą spokoju i przytulnej atmosfery. Delikatnie wygięte wezgłowie nadaje całości subtelności. Solidne wykończenie zestawione z nowoczesnym wzornictwem będzie idealnie pasować do każdej sypialni.

Livia splendor

5. Łózko Jazz

Lekka w formie kolekcja, przytulność, ciepło, wygoda, nowoczesny styl – wszystko to jest połączeniem prostych kształtów i wysokiej jakości materiałów. Łóżko możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb estetycznych. Możliwość wyboru tapicerki,wezgłowia pikowanego lub gładkiego oraz wybarwienia naturalnego forniru z dostępnych opcji.Skontaktuj się z Naszym Doradcą i stwórz łóżko swoich marzeń ;)

Łóżko Jazz